Fåtöljer 1 par 1930/40-tal

475145

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, mörkbetsad ek, delvis skuren och svarvad dekor, klädda i vinrött plyschtyg, sitthöjd ca 46 cm

Smärre skador, klädsel med slitage, röklukt

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1 par 1930/40-tal

Budhistorik (17 bud)
3386407
3385968
3386406
3385968
950
3386405
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer