Fåtöljer 1 par 1930/40-tal

475145

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, mörkbetsad ek, delvis skuren och svarvad dekor, klädda i vinrött plyschtyg, sitthöjd ca 46 cm

Smärre skador, klädsel med slitage, röklukt

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1 par 1930/40-tal

Budhistorik (17 bud)
3386407
3385968
3386406
3385968
950
3386405
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.