Gustav Rudberg oljemålning

475141

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Spanskt landskap", signerad Rudberg, olja på pannå, ca 45x60 cm

Fack 28

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3384762
3380278
3377137
3376723
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.