Yrjö Edelmann färglitografi

475134

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 89/150, färglitografi, ca 77x58 cm

Fack 51

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3386288
2 400
3386286
3386281
3386284
3386281

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.