Karl Axel Persson färglitografi

475132

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Persson -82, 379/385, färglitografi, ca 65x47 cm

Fack 6

Budhistorik (31 bud)
3385904
2 600
3385908
2 600
3385904
2 400
3385906
2 400
3385904

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.