Stekfat Kina 1700-tal

475129

STEKFAT, Kina, porslin, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, ca 41,5x33 cm

Spricka, nagg

Orientaliskt, Porslin

Stekfat Kina 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
3385754
600
3385725
550
3385037
500
3384788
450
3384409

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.