Tallrikar 1700-tal Kina

475124

TALLRIKAR, 4 st, Kina, porslin, 1700-tal, underglasyr i blått, diameter 21,5-23 cm

Nagg, sprickor

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar 1700-tal Kina

Budhistorik (10 bud)
3386203
900
3386378
900
3386203
850
3386199
3386199
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.