Bertil Herlow-Svensson färglitografi

475122

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Komposition, signerad Bertil Herlow-Svensson, 85/90, färglitografi, ca 72x53 cm

Med dedikation

Fack 42

Budhistorik (15 bud)
3383584
1 300
3383577
3381839
3383576
3381839
950

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer