Tallrikar Kina 1700-tal

475121

TALLRIKAR, 2 st, Kina, 1700-tal, porslin, Famille Rose-färger resp figurscen, diameter ca 23 cm vardera

Enstaka nagg

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
3385468
1 700
3384306
1 600
3381759
3383390
3381759
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.