Erik Höglund färglitografier

475115

HÖGLUND, Erik (1932-1998): (2) Figurkompositioner, monogramsignerade och daterade EH -91, färglitografier, vardera ca 31x23 cm

Fack 37

Erik Höglund färglitografier

Budhistorik (8 bud)
3383147
3384433
3383147
950
3384432
900
3383147
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.