Angelica Wiik färglitografi

475114

ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA-upplaga, ca 58,5x43 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3388402
900
3388346
850
3388401
850
3388346
3388319
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.