Madeleine Pyk oljemålning

475113

MADELEINE PYK (född 1934): (2) Tandläkaremotiv, signerade Madeleine Pyk, 16/200, färglitografier, bladmått vardera ca 52x32 cm

Fack 42

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3385204
3383983

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.