Angelica Wiik färglitografi

475112

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA. upplaga, ca 59x40 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (11 bud)
3376448
3384729
3376448
950
3383885
900
3376448
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.