Etsning Anders Zorn "Gurli"

475109

ANDERS ZORN (1860-1920): Gurli II, signerad Zorn, etsning, 1918, ca 19,8x14,8 cm

LITTERATUR: Asplund 280, Hjert & Hjert 165, ZG 280, 3 état (>50 copies)

Fack 13

Etsning Anders Zorn

Budhistorik (18 bud)
3385062
3 400
3385040
3 200
3383967
3383966
2 800
3383965
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.