Angelica Wiik färglitografi

475108

ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna", signerad Angelica Wiik, EA. upplaga, färglitografi med glitter, bildmått ca 50x21 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3384104
700
3384035
650
3383676
600
3384034
600
3383676
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.