Taklampa Bumling

475105

ANDERS PEHRSON, "Bumling", takarmaturer, 3 st, Ateljé Lyktan, 1970-tal, brunlackerade, sammankopplade, diameter ca 25 cm

Smärre ytskador

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 10

Taklampa Bumling

Budhistorik (18 bud)
3385409
3385390
3385408
3385390
950
3385406
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.