Claude Flavet oljemålning

475087

CLAUDE FLAVET (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad Flavet 1982, olja på duk, ca 120x180 cm

Rum 15

Claude Flavet oljemålning
Budhistorik (5 bud)
3384281
3384280
3384279
3382654
500
3382652

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.