Sideboard England 1900-tal

475084

SIDEBOARD, England, 1900-tal, fanerad med mahogny, tre lådor i sargen, höjd ca 84, 183x52 cm

Smärre fläckar, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Sideboard England 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
3384647
3384642
950
3384641
900
3384640
850
3384639

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.