Bordslampa med prismor

475067

BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, 2 ljuspunkter, olikslipade prismor, förgylld metall, höjd ca 57 cm

Omarbetad, saknar prismor

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 8

Bordslampa med prismor

Budhistorik (5 bud)
3384614
600
3384613
550
3384611
500
3384590
450
3375924

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.