Bordssurtout nyrokoko

475064

BORDSSURTOUT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, nysilver, glasflaskor med slipad dekor, höjd ca 29, 23x17 cm

Nedputsad, smärre nagg, senapsburken med större kantnagg

Diverse, Hem

Bordssurtout nyrokoko

Budhistorik (8 bud)
3385026
600
3384995
550
3382675
500
3376741
450
3382674
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.