Bordslampa 1900-tal

475063

BORDSLAMPA, 1900-tal, förgylld mässing, figuringrupp i biskvi, skärm med pärlor, höjd ca 38 cm

Skador

Belysning, Bordslampor

Bordslampa 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
3382657
650
3384068
600
3382657
3383693
3382657

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer