Bordslampa 1900-tal

475063

BORDSLAMPA, 1900-tal, förgylld mässing, figuringrupp i biskvi, skärm med pärlor, höjd ca 38 cm

Skador

Belysning, Bordslampor

Bordslampa 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
3382657
650
3384068
600
3382657
3383693
3382657

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.