Bordsplateu empirestil

475062

BORDSPLATEU, 1800-tal, empirestil, brons, förgylld, genombruten, fötter i form av lejontassar, höjd ca 9,5, diameter ca 50 cm

Foliering med smärre skador, smärre ytskador

Diverse

Kundcenter

Bordsplateu empirestil

Budhistorik (7 bud)
3384856
6 800
3384959
6 600
3384856
6 400
3378526
6 000
3378525
5 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.