Spegel nyrokoko

475055

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld, ca 126x96 cm

Skador, slitage, pastelagebortfall

Speglar

Rum 19

Spegel nyrokoko
Budhistorik (19 bud)
3384596
1 300
3384589
3384582
3384588
3384582

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.