Anna Palm de Rosa akvarell

475054

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Rom, signerad
A de Rosa, akvarell på papper, ca 19,5x30 cm

Oramad, i passepartout

Konst, Äldre måleri

Anna Palm de Rosa akvarell

Budhistorik (7 bud)
3385145
3384988
3383105
3383103
650
3381794
600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.