Ivan Constantin oljemålning

475053

IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): Porträtt av Mina Danielsson fru till Gottfrid Danielsson, grundare av Danielssons karamellfabrik, signerad och daterad 25, olja på duk, ca 90x73 cm, ramens yttermått 115x95 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Ivan Constantin oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3379234
3379233
2 800
3379229
3379170
3379169
750

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.