kallskål och dryckeskanna tenn

475051

KALLSKÅL samt DRYCKESKANNA, tenn, 1800-tal, höjd ca 13 resp 20 cm

Bucklor, bristningar, lagningar

Diverse

Monter 13

Budhistorik (5 bud)
3384845
500
3376602
450
3375702
3376601
3375702

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.