Bricka silver

475041

BRICKA, silver, 1900-talets första hälft, rokokostil, ca 43x34 cm, vikt ca 943 g

Smärre bucklor

Silver

Visas på begäran

Bricka silver

Budhistorik (12 bud)
3383231
3 400
3384448
3 200
3383231
3384447
2 800
3383231
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.