Vikvägg / rumsavdelare 1900-talets mitt

475039

VIKVÄGG / RUMSAVDELARE, 1900-talets mitt, möjligen Danmark, valnöt, ca 202x165,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 10

Budhistorik (9 bud)
3385181
4 400
3385191
4 200
3385181
3385190
3 800
3385181
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.