Burk med lock vas delvis silver

475035

BURK, med lock, VAS, silverfattning 800, Tyskland, slipad dekor, resp silverfattning, höjd ca 6 resp 28 cm

Bucklor, burken med smärre invändiga nagg

Silver

Budhistorik (3 bud)

3384446
3383572
3375858

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.