Torun Munthe oljemålning

475034

TORUN MUNTHE (1891-1933): stilleben, signerad och daterad Torun Brate 1917, olja på pannå, ca 32x25,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 38

Torun Munthe oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3385405
3385211
1 900
3384966
1 800
3384958
1 700
3384593
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.