Paul Hoff urna med lock

475033

PAUL HOFF, urna med lock, Gustavsberg, signerad och numrerad 508, 1988, unik, brunsvart-spräcklig dekor, förgyllt lock, höjd 14 cm, diameter 20 cm

Keramik/Porslin, Design

Paul Hoff urna med lock

Budhistorik (14 bud)
3385167
2 400
3382500
3382500
3381654
1 600
3381632

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.