Greta Gerell oljemålning

475031

GRETA GERELL (1898-1982): Lantbrukarpar, signerad Gerell, olja på pannå, ca 24x19 cm

Fack 38

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3385243
1 800
3385016
1 700
3385016
1 400
3385234
1 300
3385016

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.