Blandteknik 1900-tal

475030

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad H. Leswe -91, blandteknik på pannå, ca 120x88 cm

Rum 2

Blandteknik 1900-tal

Budhistorik

2017-07-22 kl 19:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.