Sideboard av Carl Malmsten

475027

CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, Bodafors, 1900-talets andra hälft, vitlackerat, brännmärkt Bodafors 1961, höjd ca 96, 100,5x39 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Sideboard av Carl Malmsten

Budhistorik (17 bud)
3385277
3385370
3 800
3385277
3384926
3384181

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.