CF Reuterswärd Storviggen

475025

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): "Storviggen", komposition, signerad samt numrerad 134/300, färglitografi, ca 50x80 cm

Fack 24

CF Reuterswärd Storviggen

Budhistorik (19 bud)
3384688
1 300
3384681
3384547
3384679
3384547
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.