Olle Brand skulptur

475020

OLLE BRAND (1950-1994): Väggskulptur, skuren i trä, i form av fisk, signerad samt daterad -84, ca 79x90x30 cm

Torrsprickor, slitage

Konst, Skulpturer

Rum 15

Olle Brand skulptur

Budhistorik (4 bud)

3384779
750
3384764
3384763
3380012

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.