oljemålning stockholmsmotiv

475018

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, otydlig monogramsignering, daterad -32, olja på pannå, ca 50x60 cm

Fack 6

oljemålning stockholmsmotiv

Budhistorik (51 bud)
3387670
14 500
3387674
14 000
3387670
13 500
3387671
13 000
3387670
12 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.