Skulptur med blommor

475016

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1960-tal): väggskulptur, ca 150 st blommor i lackerat järn och kristall, för styckevis montering i vägg med medföljande skruv, olika färger, diameter per blomma ca 18 cm

Ej genomgången, slitage

Konst, Skulpturer

Rum 3

Skulptur med blommor

Budhistorik (10 bud)
3385286
3385280
1 700
3385245
1 600
3384511
3384135
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK: