Komposition

475011

PETER BRANDES (Danmark, f. 1944): Komposition, otydligt signerad samt numrerad 44/50, färglitografi, bladmått ca 150x120 cm

Komposition

Budhistorik (11 bud)
3385283
3385282
950
3385279
900
3385272
850
3385265

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.