Barnstol provinsarbete

475010

BARNSTOL, provinasarbete 1800-tal, skuren dekor, höjd ca 58, sitthöjd 24 cm

Lagningar

Möbler, Stolar

Rum 4

Barnstol provinsarbete

Budhistorik (7 bud)
3385079
3385076
1 600
3385075
3385074
1 400
3381896

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer