Barnstol provinsarbete

475010

BARNSTOL, provinasarbete 1800-tal, skuren dekor, höjd ca 58, sitthöjd 24 cm

Lagningar

Möbler, Stolar

Rum 4

Barnstol provinsarbete

Budhistorik (7 bud)
3385079
3385076
1 600
3385075
3385074
1 400
3381896

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.