Porträtt oljemålning

475008

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 43x35 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 34

Porträtt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3384721
3376201
3384720
1 900
3376201
1 800
3375693
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.