Stolar gustaviansk stil

475007

STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, lackerat trä med stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
3384615
3384612
3384609
3384443
650
3383613
600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.