Man med pipa oljemålning

475006

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man med pipa, olja på duk, ca 24x18 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Fack 41

Man med pipa oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3384890
3384889
3384802
500
3384796
3384795

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.