Stig Slas Claesson färglitografi

475005

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): signerad samt numrerad 53/100, färglitografi, ca 62x47 cm

Fack 42

Budhistorik (16 bud)
3378510
3382974
3378510
950
3382973
900
3378510
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.