Gergely Pörge oljemålning

475004

GERGELY PÖRGE (1858-1930): Maknadsplats, signerad Pörge Gergerly, olja på pannå, ca 28x19 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Gergely Pörge oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3384732
3384731
3383351

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.