Rudolf Markuse figurin

475003

RUDOLF MARKUSE, figurin, kvinna med luta, Rosenthal, glaserat porslin, stämplad Rosenthal samt signerad Rudolf Markuse, höjd ca 42 cm

Mindre nagg på lutan

Keramik/Porslin, Figuriner

Monter 9

Rudolf Markuse figurin

Budhistorik (26 bud)
3385397
5 400
3385394
5 200
3385396
5 200
3385394
4 600
3385393
4 400

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.