Mansfigur med hund och boskap oljemålning

475002

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Mansfigur med hund och boskap, olja på pannå, ca 17x26 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Budhistorik (2 bud)

3384228
3383053

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.