Isaac Perlmutter oljemålning

474999

ISAAC PERLMUTTER (1866-1932): Mansporträtt, signerad och daterad 1892, akvarell, ca 12x12 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Isaac Perlmutter oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3384607
500
3384606
450
3384604
3384603
3384601

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.