Interiör med handarbetande kvinna oljemålning

474997

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Interiör med handarbetande kvinna, olja på duk, ca 53x42 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Budhistorik (5 bud)
3384818
500
3384770
450
3377545
3376877
3376422

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer