Interiör med handarbetande kvinna oljemålning

474997

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Interiör med handarbetande kvinna, olja på duk, ca 53x42 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Budhistorik (5 bud)
3384818
500
3384770
450
3377545
3376877
3376422

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.