Design Wilke Adolfsson Sommar

474989

WILKE ADOLFSSON, skål, signerad och daterad -92, VASER, 2 st, Kosta, medföljande skål signerad Orrefors D 4069, höjd ca 11,5 cm

Glas, Konstglas, Specialauktion

Rum 1

Design Wilke Adolfsson Sommar

Budhistorik (11 bud)
3387579
700
3387575
650
3387573
600
3387517
550
3387292
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.