Design Wilke Adolfsson Sommar

474989

WILKE ADOLFSSON, skål, signerad och daterad -92, VASER, 2 st, Kosta, medföljande skål signerad Orrefors D 4069, höjd ca 11,5 cm

Glas, Konstglas, Specialauktion

Rum 1

Design Wilke Adolfsson Sommar

Budhistorik (11 bud)
3387579
700
3387575
650
3387573
600
3387517
550
3387292
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer