Vattentunna i koppar

474973

VATTENTUNNA, koppar, 1800-talets slut, med lejonmaskaroner och lejontassar, höjd ca 75 cm

Bucklor, hänklar saknas

Diverse, Hem

Rum 14

Vattentunna i koppar

Budhistorik (11 bud)
3383989
750
3382268
700
3383988
700
3382268
650
3382279
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.